Jak wykazują badania kliniczne – witamina K2 ma kluczowe znaczenie przy najczęstszych schorzeniach cywilizacyjnych naszych czasów – osteoporozie i chorobach układu krążenia. Okazuje się, że – podczas, gdy wielu z nas cierpi na niedobór witaminy K2 – wciąż mało osób ma w ogóle świadomość jej istnienia.

Brand Strategy/ Obsługa strony WWW/ Kampanie społeczne/ Content Marketing/ PR/ Social media/ Marketing dla NGO

Badania kliniczne prowadzone w ośrodkach naukowych na całym świecie potwierdzają i ogromne znaczenie witaminy K2 dla naszego zdrowia. Brakowało jednak niezależnego, rzetelnego źródła informacji na temat witaminy K2 – niepowiązanego z komercyjnym rynkiem produktów

i preparatów zawierających K2. 

Międzynarodowa Fundacja na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia powierzyła nam stworzenie serwisu internetowego VitaminK2.org. Serwis jest wiarygodnym i rzetelnym źródłem aktualnej wiedzy medycznej oraz najnowszych badań na temat właściwości witaminy K2. 

Zobacz on-line:

http://vitamink2.org/

VITAMINK2.ORG: 

"Nie jest tajemnicą, że potrzebujemy wapnia i witaminy D w naszej diecie, ponieważ są one budulcem naszych kości. Ostatnio wykazano, że witamina K, szczególnie K2, jest również niezbędna do budowy kości, ponieważ ułatwia działanie osteoblastów. Wymaga to jednak badań witaminy K2 jako istotnego składnika w zapobieganiu i leczeniu osteoporozy i chorób zwyrodnieniowych stawów."

 

Potrafimy też czytać ze zrozumieniem! Wyślij nam swój brief! 

© 2019 by Cloud9

Cloud9 Sp. z o.o.

ul. Lindego 7c, 30-148 Kraków
T: +48 728 996 961  |  E: office@cd9.eu​ 

 

 

                                                                                                     

  • Instagram