Kiedy w 2011 roku ustanowiono urlop ojcowski, pojawiło się mnóstwo pytań i wątpliwości. Przyszli ojcowie i ojcowie małych dzieci zaczęli szukać informacji na temat przysługujących im praw. Odpowiedzią na ich potrzeby stał się UrlopOjcowski.info - pierwszy w polskim internecie portal poświęcony w całości tematyce urlopów dla ojców.

Strategy/ Obsługa strony WWW/ Content Marketing/ PR/ Kontakt z mediami/

Social Media/ Kampanie społeczne

UrlopOjcowski.info to portal, którego celem jest podniesienie świadomości rodziców na temat praw przysługujących ojcom, a tym samym – zwiększenie ich zaangażowania w wychowanie swoich dzieci. Tatusiowie mogą tutaj znaleźć odpowiedź na wszelkie nurtujące ich pytania – nie tylko związane z przysługującym im uprawnieniem, ale także z rozwojem i wychowaniem dziecka. Portal jest 

współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Powstał

w 2011 roku i w tym czasie był pierwszym portalem dotyczącym urlopu ojcowskiego. 

Rzetelne informacje, porady prawne, przydatne aplikacje, ciekawe artykuły

i inspiracje, a także wsparcie i wgląd w doświadczenia innych rodziców - dokładamy starań, by serwis stał się kompendium wiedzy z zakresu ojcostwa i by tatusiowie znaleźli tutaj wszystko, czego poszukują. Portal wyposażony też został w szereg przydatnych narzędzi, m.in. kalkulator urlopu ojcowskiego i macierzyńskiego oraz wzory wniosków do ściągnięcia i samodzielnego wypełnienia. Stale rosnąca liczba użytkowników i zapytań ze strony ojców jest dla nas dowodem na to, że istnienie portalu ma sens.

Portal UrlopOjcowski.info jest naszym stałym projektem. Zajmujemy się obsługą portalu, copywritingiem, obsługą CMS strony, działaniami w social mediach oraz kontaktami z mediami. Uruchomiliśmy specjalny numer telefonu oraz adres mailowy, za pośrednictwem którego czytelnicy portalu mogą zadać ekspertom pytania związane z prawem pracy i urlopami dla ojców. Współpracujemy również

z redaktorami zewnętrznymi. 

Zobacz on-line:

http://www.urlopojcowski.info

URLOP OJCOWSKI.INFO:

Urlop Ojcowski. info to portal, który powstał, aby podnieść świadomość i promować urlop ojcowski wśród pracowników i pracodawców. Pragniemy inspirować oraz przekonywać mężczyzn do stania się bardziej zaangażowanymi w wychowanie dzieci – Ojcami!

 

Potrafimy też czytać ze zrozumieniem! Wyślij nam swój brief! 

© 2019 by Cloud9

Cloud9 Sp. z o.o.

ul. Lindego 7c, 30-148 Kraków
T: +48 728 996 961  |  E: office@cd9.eu​ 

 

 

                                                                                                     

  • Instagram