Słowa, które oferuje język polski na określenie miejsc intymnych są zdecydowanie zbyt medyczne, wulgarne lub po prostu infantylne. To sprawia, że o kobiecości zwyczajnie nie mówimy. A jeśli mówimy – czerwienimy się, spuszczamy głowę, ściszamy głos. Postanowiliśmy to zmienić.

Strategy/ Obsługa strony WWW/ Content Marketing/ PR/ Influencer Marketing/ Konkursy/ SEO/ Social Media/ Newsletter/ WoMM/

"Tam", "Tam na dole", "No wiesz, gdzie" – tak wiele kobiet jeszcze do niedawna rozmawiało na temat swojej kobiecości. Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED postawił przed nami nie lada wyzwanie: przekonać je do tego, że o kobiecości warto rozmawiać głośno. Jak jednak mówić, kiedy brakuje słów?

W roku 2012 uruchomiliśmy serwis internetowy kobiecosc.info, którego celem miało

być podniesienie świadomości Polek na temat własnej sfery intymnej, a w szczególności przekonanie ich do otwartej rozmowy na tematy intymne. Nazywanie miejsc intymnych „po imieniu” i pozbycie się skrępowania w rozmowie o problemach intymnych miało przyczynić się do częstszych wizyt u ginekologa, poprawy stosunku do swojej seksualności oraz większej dbałości o zdrowie intymne. 

 

Serwis w krótkim czasie stał się przestrzenią do otwartej dyskusji na temat kobiecości – zdrowia intymnego, wątpliwości związanych z higieną intymną, życia seksualnego,

a także relacji partnerskich. Udowodnił, że kobiety chcą rozmawiać o swojej intymności – potrzebują jedynie zachęty i zapewnienia, że kobiecość wcale nie jest tematem tabu.

W ramach projektu zajmowaliśmy się obsługą portalu, copywritingiem, obsługą CMS strony, działaniami w social mediach, kontaktami z mediami, ekspertami, blogerami, przygotowaniem i wysyłką newslettera, organizacją konkursów oraz testów produktów.

KOBIECOŚĆ.INFO:

Niewiedza i wstyd nazywania przyczyniają się do zaniedbań w dziedzinie zdrowia intymnego.

A tymczasem kobiety, które mają pozytywny stosunek do swoich narządów płciowych, częściej przeżywają orgazmy i angażują się w działania promujące zdrowie seksualne - np. poddają się regularnym badaniom ginekologicznym!

 

Potrafimy też czytać ze zrozumieniem! Wyślij nam swój brief! 

© 2019 by Cloud9

Cloud9 Sp. z o.o.

ul. Lindego 7c, 30-148 Kraków
T: +48 728 996 961  |  E: office@cd9.eu​ 

 

 

                                                                                                     

  • Instagram