Brand Strategy/ Zarządzanie marką/ Obsługa strony WWW/ Kampanie społeczne/ Content Marketing/ PR/ Social Media/ Influencer Marketing/ Konkursy

Międzynarodowa Fundacja na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia powierzyła nam stworzenie serwisu dla przyszłych rodziców w czasie, kiedy portali parentingowych była w sieci zaledwie garstka. Od tego momentu ich liczba stale rośnie, a nowe serwisy zastępują swoich poprzedników. Co sprawia, że Ciążowy.pl od momentu powstania cieszy się niesłabnącą popularnością i gromadzi coraz większą liczbę użytkowników?

Ciążowy.pl to kompendium wiedzy na temat przygotowania do ciąży, jej przebiegu, porodu oraz rozwoju i wychowania dziecka. Baza zgromadzonych w nim artykułów jest jedną

z największych w Polsce (ponad 2000 autorskich tekstów),

a narzędzia najczęściej wybieranymi wśród użytkowników internetu. Wiele osób dołącza do serwisu jeszcze na etapie starań, a następnie zostaje na lata, szukając tutaj porad dotyczących wychowania swojego dziecka.

Wiarygodność – to właśnie ona decyduje o tym, że Ciążowy.pl od lat nie traci zaufania. Tym, co wyróżnia portal wśród rosnącej z dnia na dzień konkurencji, jest jego niekomercyjny charakter. W przeciwieństwie do większości portali parentingowych Ciążowy.pl nie reklamuje określonych produktów ani nie promuje konkretnych marek. Jeśli w artykułach polecane są jakieś produkty, poparte jest to osobistym doświadczeniem piszących rodziców i zebranymi opiniami.

Takie podejście procentuje zaufaniem i lojalnością – rodzice wiedzą, że przedstawiane informacje są wiarygodne

i sprawdzone, nie zaś podyktowane względami reklamowymi. To sprawia, że pozostają wierni serwisowi przez lata.

Portal Ciążowy.pl jest naszym stałym projektem. Zajmujemy się obsługą portalu, copywritingiem, obsługą CMS strony, działaniami w social mediach, kontaktami z mediami, ekspertami, producentami, przedstawicielami placówek medycznych i szkół rodzenia. Współpracujemy również

z redaktorami zewnętrznymi.  Aktualnie portal przygotowywany jest do redesignu.

Zobacz on-line:

http://www.ciazowy.pl/

https://www.facebook.com/Ciazowy

https://www.instagram.com/ciazowy/

 

Przyszli rodzice i rodzice małych dzieci to jedna z najaktywniejszych internetowych społeczności. Portali parentingowych przybywa z roku na rok. Serwis Ciążowy.pl gromadzi zaufaną społeczność rodziców już od 2009 roku. Co go wyróżnia?

PORTAL CIĄŻOWY.PL:

"Odnoszę wrażenie, że nie ma dziś jednego obowiązującego wzorca macierzyństwa. Są oczywiście mody, jak np. rodzicielstwo bliskości czy „zimny chów", można poświęcić się wyłącznie dzieciom albo głównie pracy, ale jest mniejsze ryzyko, że ktoś nam powie: „Pani to dziecko z tej chusty wypadnie!" albo „Wyrodna matka, nie chce karmić piersią, żeby jej się biust nie zepsuł (...)"

 

Potrafimy też czytać ze zrozumieniem! Wyślij nam swój brief! 

© 2019 by Cloud9

Cloud9 Sp. z o.o.

ul. Lindego 7c, 30-148 Kraków
T: +48 728 996 961  |  E: office@cd9.eu​ 

 

 

                                                                                                     

  • Instagram